YÜZEY
YÜZEY

Otantik Kabartma

Üstün nitelikli Otantik Kabartmalı yapılar, zarif bir kontrast ve ilgi çekici bir Multi Gloss etkisi yaratır. Bunlar mat ve parlak elemanlar sayesinde ışığı farklı şiddette yansıtır ve yapının derinliğini çok farklı biçimde vurgulayarak öne çıkarır. Senkronize gözenekler hissedilebilir yapılarıyla dekorun dokusunu izlemekte ve böylece doğal ahşap karakterini yansıtmaktadır.

 

Elle işleme

Geleneksel el işçiliğinden esinlenmiş, hafif pürüzlü, şık, cilalı, hoş bir yüzey. Yumuşak mat yüzey zaman içinde kullanım izleriyle karakter kazanan gerçek ahşap döşeme tahtalarını kopya etmektedir. Derin mat gözenekler parlak vurgularla öne çıkarılmaktadır.

 

Lekelere ve eziklere karşı dayanıklıdır

Panik yapmayınız: Zorlu kırmızı şarap, yağ, kahve veya oje lekeleri bile kolayca temizlenebilir. KronoOriginal® yer döşemeleri sürtünmeye ve ezilmeye karşı son derece dayanıklı ve sağlamdır.

 

Mikro Çizik Koruması

Mükemmel dayanıma sahip yüzey, döşemenizi yoğun mekanik yükler nedeniyle oluşabilen mikro çiziklere karşı daha güvenli bir biçimde korumaktadır. Mikro Çizik Koruması ile döşemeniz gündelik yaşamdaki zorlamalara karşı korunmaktadır.

 

A.B.C. Anti-Bakteriyel Kaplama
Yer döşemenizin mümkün olduğunca temiz ve bakterilerden uzak tutulması doğal olarak sizin için önemlidir. Bakterileri göremiyoruz, fakat ortadan kaldırılmadıkları zaman ne gibi bir zarara yol açabileceklerini biliyoruz: Bakteriler alerjileri destekler ve hastalıklara neden olur. KronoOriginal® A.B.C. Anti Bacterial Comfort, anti-bakteriyel kaplama olarak bakteri üremesini engeller ve temiz bir ortamın huzurunu sağlar. * Test Edilen Bakteriler: Staphylococcus aureus