YÜZEY
YÜZEY

PARKE YÜZEY BAKIMI

 

Evcil hayvanlarınız, hareketli çocuklarınız veya yoğun bir günlük programınızda, bir de parke zemininde üstesinden gelmeniz gereken çok şey vardır. Biz yaşam tarzınıza uygun bir yüzey

sunuyoruz. Eğlenceli doğum günü kutlamaları, çocukların yeni oyuncakları veya her şeyi

çizmeyi seven kediniz, her gün size yeni sorunlar çıkarıyor olabilir.
Her şeyden önemlisi, zeminin gücü ve bakımı ne kadar basit olursa olsun temel bir gerekliliktir.

Veroxfloor'un benzersiz yüzey bakımları sayesinde parkeler, isteklerinize göre tamamen korunur.

Sürdürülebilir, doğal parke zeminler tüm Veroxfloor parke zeminleri ile birlikte verilen 0 sağlıklı yüzey bakımı, ahşabı aşınmaya ve kirlenmeye karşı korumaktadır.

Sonuç olarak, parke üzerindeki küçük çiziklerden kaçınmak daha kolaydır ve kazalar kolayca giderilebilir. Bu parke koruma yüzeyleri; ayrıca toksik emisyonlar, nanoparçacıklar veya ftalat veya plastik katkı maddeleri içermez.

Doğal Yağlı Parke: Duyulara hitap eder, doğal ve onarımı kolaydır.

Doğal Yağlı Parke üretilirken ahşaba oksitleyici bir kurutma ve doğal yağ uygulanır. Yağın tekrar tekrar uygulanması, ahşabın gözeneklerine derinlemesine girmesini sağlar. Gözenekler tamamen yağ ile doldurulduğunda kapanırlar. Sonuç olarak, ahşap tamamen emdirilmiş yağ ile kaplanır ve doğal görünümünü korurken etkili bir şekilde kullanıma uygun hale gelir.

Bu uygulamanın mat görünümü; gerçeklik hissi verir ve tüm alan boyunca sofistike bir hava yaratır. Ahşabın doğal güzelliğini geliştirir. Bu uygulama aynı zamanda zeminin kayma önleyici özelliklerini optimize ederek özellikle hareketli faaliyetler sırasında kaza olasılığını azaltır. Doğal yağlı zemin düzenli bakım gerektirse de uzun ömürlü olduğu için uygulamaya değerdir.

 

Mat vernikli: Pratik, uzun ömürlü, işlevsel

 

Mat vernikli parke oluşturmak için ahşabın yüzeyine beş ila yedi adet son derece ince vernik katmanı uygulanmıştır. Vernik, parkenin en dış savunma katmanı işlevini görür. Bu katman, ahşabın ayırt edici özelliklerini vurgulayan ve onu en ağır kullanım koşullarında bile maksimum düzeyde koruyan ipek mat bir yüzey sağlar.

Vernikli parkenin nem ve suya karşı toplam direnci kesinlikle bir avantajdır. Vernikli parkeler, ekstra bakım gerektirmez. Yüksek dayanıklılık düzeyi, olağanüstü bakım kolaylığı ve kirlenmeye karşı dayanıklılık sayesinde doğal zemini her yaşam alanı için uygun kılar.


Uv Koruyucu Yağ: Doğal Yüzey Ve Görünmez Koruma

Veroxfloor'un çığır açan UV koruyucu yağı çıtayı yükseltti. UV koruyucu yağ il işlenmiş parke yüzeyi neredeyse ham, işlenmemiş ahşap ile aynıdır;

işlevsellik açısından geleneksel cilalamanın tüm avantajlarını sunar. Bu şekilde parke en iyi korumayı alır, organik parıltısını ve hissini korur. Özellikle dayanıklı ve bakımı kolaydır. Işığa uzun süre maruz kaldıktan sonra bile bu uygulamadan kaynaklanan ahşap yıllar içerisinde diğer yüzeylere nazaran minimum renk değiştirir.