Temizlik ve Bakım Ürünleri
Temizlik ve Bakım Ürünleri

Uygun temizlik ve bakım ile parkeniz çok uzun süre kullanılabilir. Bona ürünlerininTürkiye’deki resmi satıcısı olan Veroxfloor size; parke zemininizle mükemmel şekilde eşleşen çeşitli temizlik ve bakım ürünleri sunar.

 

Doğal Yağlı Parke

Yalıtılmış ve kısmen film oluşturan yüzeyleri nedeniyle, doğal yağlı Veroxfloor zeminleri özellikle doğal bir izlenim bırakır. Yoğun kullanıma maruz kalan parkelere uygun temizlik ürünleri ile bakım yapıldığında, uzun süreli koruması sağlanır ve parkeler ilk günkü gibi görünümünü koruyabilir.


 
Cilalı Parke

Kaplama tabakasındaki cila sayesinde, mat veya yarımat cilalı Veroxfloor zeminler özellikle sağlam ve uzun ömürlüdür.Parkelerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımı, cila yüzeyinin doğal görünümünü korurken aşınmayı ve yıpranmayı önler.

 

Uv Yağlı Parke

UV yağlı parkeler cilalı parkelere benzer, ancak çok daha derin bir mat kaplamaya ve görünüme sahiptir. Normalde, UV ışınlarıyla sağlamlaştırılarak üç kat uygulanır. Bu sayede cilanın verdiği mukavemeti sağlar ve bunun yanında doğal ağaç dokusunu daha fazla öne çıkarır. Naturel yağlı parke ile Uv yağlı parke arasındaki en önemli fark; naturel yağlının doğal şartlarda kurulutlması; Uv yağlı parkenin ise özel bir UV kurutma hattından geçirilmesidir.

Bu zeminlerin temizlenmesi, yağlı bir zeminin temizlenmesine benzer olmalıdır ve ahşabın yüzeyinde fazla su kalmamasını sağlamak için her zaman ılık su ve Bona Mop ile Bona temizlik ürünlerinin kullanılmasını öneririz.

 

Alternatif Temizlik Araçları

Veroxfloor, özel evler için pratik ve kullanıcı dostu temizlik markası Bona’nınTürkiye’deki resmi temsilcisidir ve size parkenizin bakımı için en doğru temizlik araçlarnı ve bakım ürünlerini sunar. Bona Mop, parke zeminlerin temizliği için idealdir.