Süpürgelik
Süpürgelik

Önemli fark yaratan küçük bir detay: Süpürgelik

Parkeniz ile uyumlu süpürgelikler daha güzel bir görünüm verir ve alanı tamamlar. Ahşap türleri ve tasarımları farklılık gösterse de parke süpürgelikler diğer elemanlarla kolaylıkla kombinlenebilir.

Doğru parke süpürgeliğini seçmek için birkaç yaklaşım vardır:

  • Parke ile uyumlu süpürgelik, parkenin doğal bir uzantısı gibi görünür. Parke ile aynı renkteki süpürgelikler, odanızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır.
  • Odanın geri kalan doğramalarıyla veya kapı ve mobilyalarıyla uyumlu süpürgelik; buşekli ile tüm odada çarpıcı bir etki yaratır ve iç mekanınızı keyifle yaşadığınız bir alana dönüştürür.
  • Sade Bir Dekoratif Unsur Olarak Beyaz Parke Süpürgelik : Sade olması nedeniyle, beyaz süpürgeliğin mekan ve parke ile birleştirilmesi kolaydır. Basit ve düz şekiller, çizgiler ve süslemeler kullanarak ortamı iyileştirirler.

 

Süpürgelik tasarımı genellikle iç mekanın tarzına uygun seçilmelidir. Yuvarlak veya keskin kenarlara sahip düz profilli bir süpürgelik, basit ve modern bir çözüm olurken, kavisli profilli bir süpürgelik, klasik bir iç mekan stilini en iyi tamamlayan bir tasarıma sahiptir. Dekoratif süpürgelikler, özellikle odanın tavanındaki dekoratif detaylarla birleştiğinde ortaya çarpıcı bir sonuç çıkar.