Parke Merdiveni
Parke Merdiveni

Standart Merdiven

Tasarımda arzu ettiğiniz özgürlük! Geniş seçenek yelpazesinden yararlanın ve mekanınıza karakteristik özellikler katın! Merdivenlerinizin tarzına karar verirken, en sık sorulan sorulardan biri;  rıhtınızı kaplamayı mı tercih edersiniz yoksa duvar ile aynı renge mi boyanacak? Kişisel tercihlerinizin yanı sıra günlük kullanılabilirlik de önemlidir! Merdiven basamaklarınızdaki profiller ve diğer birçok tasarım seçeneğiyle merdiveniniz evinizde göz alıcı alanlardan bir haline dönüşecek.

Blok Merdivenler

Hem dayanıklı hem de modern olan blok merdiven, herkesin dikkatini çeken güçlü bir odak noktasıdır. Çarpıcı, sade tasarımıyla blok basamaklar bütünleyici bir yaşam alanının aksesuarlarıdır.

Basamak ve rıht detayları, düz kaplama, merdivenlere modern ve minimalist bir görünüm verir. Merdiven tek bir kalıptan yapılmış gibi görünür. Blok basamaklar, cam veya metal korkuluklarla birleştiğinde evinizde trend bir yaşam ortamı yaratır.

Uçan Merdiven

Merdivenler artık sadece üst kata giden doğrudan bir yol değil; ayrıntılı bir tasarım öğesidir de! Mekânsal etki üzerinde önemli bir güce sahiptir. Ahşap parke basamakları, merdiveninize mimari zarafet ve şıklık katar. Çoğunlukla çelik yapılarda veya konsol kaplama basamakları olarak kullanılırlar.

Bu merdivenler yüksek düzeyde şeffaflık ve hafifliğe sahiptir.