CESUR.
YENİLİKÇİ.
LİDER.

Hakkımızda

İzmir’den Dünya’ya…

1944 yılından 1992 yılına kadar geçen 48 yıl boyunca, kurucumuz Mehmet Veryeri’nin adı altında İzmir iş dünyasının çok özel başarı öykülerinden birine dönüşen şirketimize, farklı vizyonu ve büyük hedefleriyle yeni bir boyut kazandıran Mimar Ali Veryeri ile 2000 yılında üçüncü kuşak olarak yönetime iştirak eden Mehmet Mete Veryeri ve Alper Veryeri’nin birlikte aldıkları stratejik kararlar, yeni başarı öykülerimizin başlangıç noktası oldu.

Bu kararlardan birincisi, sektörlerindeki gelişimler ve farklılaşan talepler doğrultusunda, parkenin diğer ürünlerden ayrı olarak ön plana çıkartılmasıydı.

2001 yılında uygulamaya alınan bu kararla birlikte, parke satışında hızla büyüyen şirketimiz, 2005 yılından itibaren bünyesine aldığı yeni, farklı ve kaliteli bayiliklerle, müşterilerinin gözünde kusursuz bir konuma ulaştı.

NEDEN VEROXFLOOR

NEDEN VEROXFLOOR

.
 • 01.

  Sağlamlık

 • Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren lamina va laminat parkeler, yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilir. Veroxfloor raflarında yerini alması için üretilen her iki grup da onlarca testten geçirilerek kullanıma sunulur.
.
 • 02.

  Tarz

 • Veroxfloor, yüksek kaliteli ahşaptan üretilmiş prestijli bir parke markasından daha fazlasıdır… Parke, iç mekân projelerinde farklı ve değerli bir unsur olarak kullanmak isteyen iç mimarlar ve mimarlar için değerli bir kaynaktır.
.
 • 03.

  Güvenilirlik

 • Veroxfl­oor ürünleri, uluslararası garanti standartları taşıyan bir markadır. Bu sebeple konut kullanımlarına ait bütün ürünlerde, geniş garanti kapsamı bulunmaktadır. Hangi ürünü seçerseniz seçin, Veroxfl­oor ürünlerinin bakımının kolay olacağından ve size yıllarca konfor sağlayacağından emin olabilirsiniz.