Hakkımızda

Verox­oor, Hollanda, Danimarka, İngiltere, Bahreyn, Libya, Umman, Suudi Arabistan, Yemen, İsrail başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde bayileri bulunan ve satış sonrası destek sağlayan bir markadır. Ve uluslararası kalite standardı "FSC" serti‑kası ile çevreye duyarlı bir marka olarak da bilinmektedir. Ayrıca orijinal yardımcı ürünleri ve aksesuarları ile parke sektöründe yüksek kalitede tam hizmet vermektedir. Verox­oor güncel olarak nitelikli yapı projelerine de entegre olabilen bir markadır.

NEDEN VEROXFLOOR

NEDEN VEROXFLOOR
Sağlamlık
Sağlamlık
Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren lamina va laminat parkeler, yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilir. Veroxfloor raflarında yerini alması için üretilen her iki grup da onlarca testten geçirilerek kullanıma sunulur.
Tarz
Tarz
Veroxfloor, yüksek kaliteli ahşaptan üretilmiş prestijli bir parke markasından daha fazlasıdır… Parke, iç mekân projelerinde farklı ve değerli bir unsur olarak kullanmak isteyen iç mimarlar ve mimarlar için değerli bir kaynaktır.
Güvenilirlik
Güvenilirlik
Veroxfl­oor ürünleri, uluslararası garanti standartları taşıyan bir markadır. Bu sebeple konut kullanımlarına ait bütün ürünlerde, geniş garanti kapsamı bulunmaktadır. Hangi ürünü seçerseniz seçin, Veroxfl­oor ürünlerinin bakımının kolay olacağından ve size yıllarca konfor sağlayacağından emin olabilirsiniz.
PARQUET FINDER
Use the filter options to find your preferred parquet from over 350 products.
Stay in touch
© 2022 All right reserved
Veroxfloor is a Quality Product Brand of